BIBLIOTEKA >>> Aktualności >>> Konkurs na Najlepszego Rzetelnego Czytelnika ZSP nr 5

Konkurs na Najlepszego Rzetelnego Czytelnika ZSP nr 5

Ponownie nagrodziliśmy uczniów w konkursie na Najlepszego Rzetelnego Czytelnika w PG nr 18 i SP 48. W roku szkolnym 2017/2018 zwycięzcami konkursu są:

Najlepszy Rzetelny Czytelnik PG 18 – Dorota Busłowska kl. III B

Najlepszy Rzetelny Czytelnik SP 48 – Julia Żukowska kl. I B

foto1   foto2

Rozstrzygnięcie nastąpiło na zakończenie roku szkolnego podczas uroczystego apelu i zwieńczyło całoroczne zaangażowanie w czytanie książek. Serdecznie gratulujemy.:)

Nauczyciele bibliotekarze