BIBLIOTEKA >>> Aktualności >>> Jak nie czytam, jak czytam! 2018

Jak nie czytam, jak czytam! 2018

logo cz11 czerwca 2018 r. po raz kolejny przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji czytelniczej „Jak nie czytam, jak czytam!”.

W poniedziałek o godz. 10.00 w dużej sali gimnastycznej zgromadzili się nauczyciele, uczniowie i przedszkolaki naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5. Starsi uczniowie czytali młodszym wybrane przez siebie książki. Gdy grupa się już zebrała, zrobiliśmy zdjęcie i wysłaliśmy do organizatora akcji - miesięcznika „Biblioteka w Szkole”. W tym przedsięwzięciu wzięła udział niebagatelna liczba czytelników, bo aż 303 osoby.

Po sfotografowaniu się dzieci bawiły się w rozmaite gry ruchowe, zaś kropkę nad „ i” postawił Pan Dyrektor, czytając dzieciom nieprzemijający szlagier poezji dla dzieci, czyli „Lokomotywę” Juliana Tuwima.

<foto1>  <foto2>  <foto3>  <foto4>  <foto5>  <foto6>

Nauczyciele bibliotekarze