BIBLIOTEKA >>> Aktualności >>> Akcja czytelnicza „Bookcrossing, czyli uwolnij książkę”

Akcja czytelnicza „Bookcrossing, czyli uwolnij książkę”

frontDSC05775Od kilku lat w szkole prowadzona jest akcja czytelnicza „Bookcrossing, czyli uwolnij książkę. Jej źródła tkwią za Oceanem, ale zdobyła sobie ona zwolenników i u nas. W dniach 9 – 15. 05 na stoisku urządzonym w holu szkoły można było zostawić, obejrzeć lub wziąć książkę, która wzbudziła nasze zainteresowanie.

Na stoisku można było znaleźć literaturę dla dzieci i młodzieży, a także pozycje o tematyce historycznej, podróżniczej, tomiki poezji oraz albumy.

Jako że w szkole podstawowej mamy pierwszoklasistów, oni również mogli podzielić się swymi księgozbiorami z kolegami, gdyż specjalnie dla nich przygotowane zostało oddzielne stoisko.

<foto1>  <foto2>  <foto3>  <foto4>  <foto5>  <foto6>  <foto7>

Nauczyciele bibliotekarze