Dzień otwarty 2019

frontDSC 3095Dnia 27 lutego 2019 nasza szkoła otworzyła swoje podwoje dla przyszłych uczniów i ich rodziców. Dzień Otwarty był realizowany tradycyjnie pod hasłem „Trzymaj Formę”. Przygotowane atrakcje zaprezentowano w godzinach popołudniowych, między 16.00 a 18.30. Zaplanowano szereg ciekawych występów, wystawy, projekcje multimedialne oraz gry i zabawy przeznaczone dla przyszłych uczniów, którzy przybyli tego dnia obejrzeć naszą placówkę. Wszystkie dzieci oraz ich rodzice mogli zajrzeć do niemal każdego zakamarka szkoły bawiąc się przy tym wspaniale.

Przedstawicielki Samorządu Szkolnego w pięknych strojach księżniczek z bajek Walta Disneya witały gości wręczając im słodkie upominki. Inni uczniowie naszej szkoły (z klasy V SP i III Gimnazjum) zamieniali się w przewodników i oprowadzali po szkole przybyłych gości. Dużą atrakcją okazały się XXL Bańki Mydlane oraz Koło Fortuny – ZDROWIA, gdzie można było wylosować atrakcyjne zdrowe upominki. Dużym zainteresowaniem cieszyły się inne przygotowane atrakcje np. pokazy w sali biologicznej i w sali gimnastycznej, stoisko historyczne pt. „Być rycerzem” oraz warsztaty rękodzieła i inne.

Dziękujemy społeczności szkolnej, która przygotowywała Dzień Otwarty 2019.

Galeria 2 mala