Bal Karnawałowy 2019

fDSC 295012 lutego 2019r. w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy. Już od wejścia można było wyczuć niecodzienny nastrój. W tym dniu przenieśliśmy się do Wielkiej Krainy Bajek. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Na balu, więc obok księżniczek, wróżek, rycerzy, muszkieterów, piratów czy żołnierzy - komandosów, pojawiły się postaci z ulubionych bajek Czerwony Kapturek, Syrenka, Elza i Anna z Krainy Lodu. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce –  przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami, korowodami i konkursami. Zwycięzcy byli nagradzani drobnymi upominkami oraz balonikami. Niespodzianką był „balonowy pokaz”, w czasie którego dzieci dowiedziały się co można wyczarować z balonów. Do domu wszyscy wracali w świetnych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.

Galeria 2 mala

Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji tej imprezy.

Wychowawcy świetlicy