Noc biologów 2019

frontDSC 025511 stycznia uczennice klas trzecich uczestniczyły w "Nocy biologów" organizowanej przez Instytut Biologii Uniwersytetu w Białymstoku. Podczas warsztatów w zakładzie genetyki uczennice zobaczyły mutacje muszki owocowej oraz warunki ich hodowli. W trakcie wykładu mogły posłuchać śpiewu różnych gatunków ptaków oraz obejrzeć ich zachowania godowe. Najbardziej odważne uczennice mogły dotknąć węża i karaczana.

<foto1>  <foto2>  <foto3>  <foto4>  <foto5>  <foto6>  <foto7>  <foto8> <foto9>