„Dziewczynka z zapałkami” 2019

frontDSC1 2622

Dnia 08.01.2019r. w naszej szkole witaliśmy uczniów Koła Poetycko – Recytatorskiego „Turgina” z Zespołu Szkół w Turośni Kościelnej, którzy zaprezentowali przepiękne przedstawienie pt. „Dziewczynka z zapałkami” na podstawie baśni Ch. Andersena. Opiekunem i zarazem reżyserem przedstawienia była Pani Beatrycze Smaszcz – Turosieńska – nauczyciel języka polskiego w Zespole Szkół w Turośni Kościelnej. Dzięki sercu, pasji, wytrwałości, profesjonalizmowi jaki widzieliśmy na scenie przedstawienie to dostarczyło wielu emocji i estetycznych wrażeń zarówno uczniom, jak i nauczycielom naszej szkoły. Inscenizacja ta była bardzo pouczająca, a wartości w niej ukazane - ponadczasowe co pozwoliło naszym uczniom na chwilę refleksji.

Dziękujemy także Dyrekcji Zespołu Szkół w Turośni Kościelnej i życzymy powodzenia oraz dalszych sukcesów młodzieży i nauczycielom z Koła Poetycko – Recytatorskiego „Turgina".

galeria zsp5 2

Wychowawcy świetlicy