Baczność! Spocznij! Czyli i Ty możesz zostać żołnierzem!

front wojsko14.12.2018r. do świetlicy szkolnej zawitali goście. Był nim podporucznik Pan Marcin Dąbrowski i szeregowa Pani Magdalena Wyszyńska – żołnierze Wojsk Ochrony Terytorialnej, którzy opowiedzieli dzieciom, co robią żołnierze w czasie pokoju, a także jakie cechy trzeba w sobie wykształcić, by móc starać się o przyjęcie do wojska. Goście opowiadali naszym Świetliczakom o obecnie istniejących formacjach wojskowych w Polsce, a także co żołnierze robią np. na poligonie. Wiele emocji wzbudził przyniesiony przez wojskowych plecak oraz hełm, który można było przymierzyć. Nasi goście odpowiadali na liczne pytania zadawane przez zaciekawione tematem dzieci. Spotkanie zakończyło się wspólnymi fotografiami. Dziękujemy podporucznikowi Panu Marcinowi Dąbrowskiemu i szeregowej Magdalenie Wyszyńskiej – ratownikowi medycznemu za  bardzo ciekawe spotkanie.

<<<galeria>>>

Wychowawcy świetlicy