WOJEWÓDZKI KONKURS GEOGRAFICZNY – stopień rejonowy

Stopień rejonowy 2018-2019- lista z wynikami oraz terminy wglądu do prac.pdf

Stopień rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego odbędzie się 02.01.2019 r. (środa) w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5 w Białymstoku, ulica Magnoliowa 13 (dojazd autobusami nr 8, 21, 23, 25, 28, 107).

Konkurs rozpoczyna się o godzinie 10:00 (czas pisania prac konkursowych - 90 minut). Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do stopnia rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego proszeni są o przybycie o godzinie 9:20. Pisanie konkursu poprzedzi krótkie spotkanie organizacyjne.  Listy uczestników, z przydziałem sal, wywieszone będą w holu na drugim piętrze. Każdy uczestnik konkursu powinien zabrać ze sobą ważną legitymację szkolną lub inny dokument potwierdzający tożsamość, uzupełnioną kartę kodową podpisaną przez dyrektora szkoły oraz przez rodziców/prawnych opiekunów, kalkulator, linijkę i kątomierz. Wszyscy startujący powinni dokładnie zapoznać się z regulaminem, który znajduje się na stronie Kuratorium Oświaty w Białymstoku. Członków Komisji Rejonowej Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego prosimy o przybycie o godzinie 9:10. W sali nr 211 (na drugim piętrze) odbędzie się krótkie spotkanie organizacyjne.

Uwaga: W związku z prowadzonymi pracami drogowymi wokół szkoły, mogą wystąpić utrudnienia w ruchu ulicznym oraz problemy z bezpośrednim dojazdem do szkoły samochodami osobowymi.

Przewodnicząca – Ewa Jancewicz
Wiceprzewodnicząca – Barbara Bartoszuk