PRZEDSZKOLE >>> Dzień pluszowego misia 2018/2019

Dzień pluszowego misia 2018/2019

26 listopada 2018 r w naszym Przedszkolu obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. W tym roku świętowaliśmy pod hasłem „Z misiem bezpiecznie na drodze”. Z tej okazji rodzice z grupy „Sówki” wcielili się w rolę aktorów i wystąpili w przedstawieniu „O Misiu, który odważył się być mądrym”. „Miś” przygotował dla dzieci zagadki, wspólne śpiewanie piosenek oraz tańce z misiami. Na zakończenie imprezy wręczono dyplomy i upominki dzieciom biorącym udział w konkursie plastycznym „Z misiem bezpiecznie na drodze”. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy, a rodzicom dziękujemy za pomoc w organizacji „Misiowego Święta”.

9

powiększ foto   powiększ foto   powiększ foto   powiększ foto   powiększ foto   powiększ foto

powiększ foto   powiększ foto   powiększ foto   powiększ foto   powiększ foto