Dziewczyno wpleć się w patriotyzm, chłopaku przybierz barwy! 2018

frontDSC 0633Szkolne Koło Wolontariatu aktywnie włączyło się w obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.  W dniu 8 listopada zaprosiliśmy wszystkie dziewczęta do zaplatania warkoczy, a chłopców do przybrania biało- czerwonych barw na znak umiłowania kraju oraz radości z odzyskanej przez Polskę wolności. Uczniowie oraz nauczyciele pięknie prezentowali się w narodowych barwach, a zdolne wolontariuszki stworzyły na głowach dziewcząt cudowne sploty.