„11. listopada słowem malowane…” 2018

frontDSC 123913 listopada 2018 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej dla uczniów klas I-III oraz IV-V. Wzięły w nim udział 23 osoby. Jury przyznało nagrody i wyróżnienia.

Nagrodzeni zostali: I m. Marlena Pajko- kl. IIB, II m. Gabriela Bożyk -kl. IIC, III m. Kornelia Wróbel -kl. IC, I m. Hanna Rudź kl.IVA

Wyróżnienia zdobyli: Kamil Pałkiewicz- kl. IA, Daria Superson- kl.IIA, Katarzyna Kowalczuk- kl.IIB, Miłosz Zajkowski-kl.IIB, Aleksandra Buchowiecka- kl.IIC, Wiktor Kulaga-kl.IIC

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Mamy nadzieję ,że ten konkurs wpisze się w tradycję naszej szkoły.

galeria rozowa