AWANS DO FINAŁU KRAJOWEGO W TORUNIU 2018

front sport1Podopieczni Pana Jarosława Supronia brali udział w Wojewódzkich Halowych zawodach "Lekkoatletyka Dla Każdego". Zawodnicy brali udział w biegu na 60m, 60mppł, pchnięciu kulą skoku w dal, skoku wzwyż w 450 osobo startach. Dominika Ostapczuk uczennica klasy III L wygrała 60mppł i uzyskała przepustkę do wyjazdu na Finał Krajowy do Torunia który odbędzie się 14 XII 2018.

Nasi medaliści na zawodach: Dominika Ostapczuk 60mppł -  I miejsce, Martyna Rakowicz pchnięcie kulą - II miejsce, Kamil Nikołajuk skok w dal - III miejsce