Tęczowo – kolorowo – muzycznie 2018

front teczaNa zajęciach umuzykalniających w ramach zajęć w świetlicy oraz na zajęciach rytmiki nasi mali i trochę więksi muzycy grali na dzwonkach i Bum Bum Rurkach. Gra na zakupionych kolorowych instrumentach sprawiała wszystkim ogromną radość a zarazem łatwość w wydobywaniu dźwięku. System Chroma – Notes na którym oparte są te instrumenty - stosowany jest na całym świecie. Podporządkowuje on poszczególnym dźwiękom określony kolor (każdy dźwięk ma swój własny, niepowtarzalny kolor). Dzięki temu właśnie można w bardzo łatwy sposób grać na BUM BUM RURKACH i dzwonkach naciskach z rączką. Wystarczy, że uderzymy rurkę w dowolny rodzaj powierzchni lub ręką w dzwonek w kolorze danej nuty i gotowe! Uczniowie i przedszkolaki już przygotowują się do koncertu – czekamy i trzymamy za nich kciuki.
Tęczowokolorowomuzycznie
<foto1>  <foto2>  <foto3>  <foto4>  <foto5>  <foto6>