Wiktoria Wojciulik i Gabriela Burak nagrodzone w konkursie.

frontSAVE 20181106 150610

V   Konkurs Historyczny "Polska...Nasza Niepodległa.
W stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości 1918-2018"
.

Komisja Konkursowa na posiedzeniu w dniu 10 IX 2018 r. ustaliła co następuje. Do  Konkursu - etap pierwszy -  zgłosiło się łącznie blisko 1500 uczniów ze 150 placówek oświatowych z całej Polski (szkoły podstawowe,  szkoły średnie, a także przedszkola). Do drugiego etapu – finałowego,  przysłano 344 prace we wszystkich kategoriach konkursowych, wykonanych przez 387 uczniów. Komisja Główna postanowiła wydzielić jeszcze dodatkową kategorię - PORTRET - ze względu na ilość i wysoką jakość prac konkursowych.

Wśród nagrodzonych uczniów znaleźli  się: Wiktoria Wojciulik (rysunek, 1 miejsce) oraz Gabriela Burak  (portret, 3 miejsce). Opiekunem uczniów była:  Pani Joanna Rećko. GRATULUJEMY!!!
Podsumowanie Konkursu i uroczyste  rozdanie nagród odbyło się 5 listopada 2018r. na Gali Finałowej w siedzibie Organizatora: Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku.

<foto1>  <foto2>  <foto3>  <foto4>  <foto5>  <foto6>  <foto7>  <foto8> <foto9>