Wycieczka do Uniwersyteckiego Centrum Przyrodniczego 2018

frontW poniedziałek 29 października uczniowe klasy 2b i 2c wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę do Uniwersyteckiego Centrum Przyrodniczego im. Profesora Andrzeja Myrchy. Celemwycieczki była chęć rozwijania zainteresowań przyrodniczych, pogłębianie wiadomości przyrodniczych dotyczących życia  zwierząt z wielu kontynentów. Uczniowe mogli podziwiać wystawy przedstawiające Przyrodę północno-wschodniej Polski;  Skamieniałości z osadów polodowcowych; Rośliny chronione i charakterystyczne Podlasia; Faunę mórz podzwrotnikowych; Stawonogi tropikalne; Przyrodę rejonów polarnych oraz skały i minerały. Ta wycieczka była dla dzieci bardzo interesującą lekcją przyrodniczą i ciekawym przeżyciem.

<foto1>  <foto2>  <foto3>  <foto4>  <foto5>  <foto6>  <foto7>  <foto8> <foto9>  <foto10>

wyszukiwarka

logo akademia rodziny