PRZEDSZKOLE >>> Konkurs poezji religijnej 2018/2019

Konkurs poezji religijnej 2018/2019

Konkurs poezji religijnej 2018/2019

W dniach 23 i 25 października 2018 r. już po raz osiemnasty odbył się szkolny Konkurs Poezji Religijnej. Imprezie od początku patronuje pan dyrektor Dariusz Mierzyński, który brał również udział w obradach konkursowego jury.

W tegorocznej edycji konkursu wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej nr 48, Publicznego Gimnazjum nr 18 oraz przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego nr 87. W ten sposób, jak co roku, chcieliśmy włączyć się w obchody Dni Papieskich. Okazja tym bardziej szczególna, że to już 40. rocznica wyboru kardynała Karola Wojtyły na papieża.

W czwartek 25 października odbyła się druga część konkursu, w której występowały przedszkolaki. W obecności rodziców, nauczycieli i pani dyrektor Agnieszki Szarało piękne wierszyki mówili najmłodsi. Szesnaścioro maluchów recytowało z ogromną powagą i przejęciem. Nikogo nie zjadła trema. Były to głównie krótkie utwory księdza Jana Twardowskiego.

Występy dzieci dostarczyły nam wiele emocji i wzruszeń. Doceniamy wysiłek najmłodszych oraz nauczycieli i rodziców, którzy ich przygotowywali.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie zostały nagrodzone upominkami i pamiątkowymi dyplomami.

G A L E R I A

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16