ŚWIETLICA >>> Złota Jesień zawitała do świetlicy w ZSP5 - 2018

Złota Jesień zawitała do świetlicy w ZSP5 - 2018

front20181001 125647Złota jesień już na dobre zagościła w naszej świetlicy. Dary jesieni oraz zmiany zachodzące w przyrodzie były inspiracją do tworzenia ciekawych prac plastycznych, które powstały podczas zająć w naszej świetlicy. Wykorzystując wiele technik, uczniowie wykonali leśne skrzaty, wiewiórki oraz wizerunki Pani Jesieni, które można podziwiać na naszych świetlicowych wystawach. Uczniowie podczas zajęć utrwalali także nazwy ptaków oraz zasady ich dokarmiania. Obserwując zmiany zachodzące w przyrodzie poznali charakterystyczne cechy jesieni, a na podstawie wielu opowiadań i wierszy, jakie prace wykonuje się jesienią w ogrodzie.

Jesień zachwyca nas swoją różnorodnością, a niezliczone ciekawostki ze świata przyrody nierzadko nas zadziwiają dlatego też zachęcamy wszystkich do wspólnych spacerów i twórczej zabawy również w domu z rodzicami. Z pewnością będzie to doskonały sposób na kreatywne spędzenie wolnego czasu.

Wychowawcy świetlicy

G A L E R I A