Nagrody Prezydenta Miasta Białegostoku 2018

front nagr prez

W poniedziałek, 15 października, w I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Białymstoku odbyła się gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas miejskiej uroczystości prezydent Tadeusz Truskolaski wręczył 155 pracownikom oświaty – nauczycielom i dyrektorom – Nagrody Prezydenta Miasta Białegostoku za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze. Wśród nagrodzonych byli Joanna Rećko i Zbigniew Zajko. Prezydent pogratulował wyróżnionym i złożył wszystkim nauczycielom życzenia z okazji ich święta.

– Dziękuję wszystkim białostockim nauczycielom za wielkie zaangażowanie, za poświęcenie czasu i serca uczniom. Za pracę na rzecz młodego pokolenia białostoczan – powiedział Tadeusz Truskolaski. (więcej na www.bialystok.pl)

<foto1>  <foto2>  <foto3>  <foto4>  <foto5>  <foto6>  <foto7>

wyszukiwarka