II MIEJSCE DZIEWCZĄT W LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ! 2018

front2226 wrzesień 2018 na stadionie MOSiR w zwierzyńcu odbyła się Liga Lekkoatletyczna Igrzysk Młodzieży Szkolnej Białegostoku. Nasze dziewczęta wywalczyły II miejsce wśród 13 zgłoszonych szkół i tym sukcesem awansowały do ścisłego Finału Wojewódzkiego który odbędzie się w maju 2019. Skład reprezentacji dziewcząt: Dominika Ostapczuk, Martyna Rakowicz, Julia Skreczko, Anna Zawistowska, Klaudia Stachelek. Bujnowska Weronika, Gnieciecka Julia, Kochanowska Laura, Kowalko Natalia, Miron Aleksandra, Skrzekut Michalina, Stelmaszek Martyna, Stelmaszuk Angelika, Szawluk Wiktoria, Trybułowska Amelia, Wijas Klaudia, Wróbel Kornelia.

Chłopcy walczyli dzielnie i wywalczyli IV miejsce. Skład reprezentacji chłopców: Kropiewnicki Jakub, Adamski Krystian, Arent Mateusz, Białous Rafał, Borawski Bogdan, Hryncewicz Szymon, Mickiewicz Krystian, Nikołajuk Kamil,Piątek Hubert, Zelek Dominik, Wyłuda Mateusz, Truszkowski Łukasz, Sokół Damian, Mikołaj Kołos, Samosiuk Konrad.

Gratulacje całej naszej reprezentacji dziewcząt i chłopców oraz trenerowi Jarsławowi Suproń za przygotowanie i wystawienie tak sprawnej i aktywnej młodzieży.

<foto1>  <foto2>  <foto3>  <foto4>  <foto5>