III MIEJSCE w klasyfikacji DZIEWCZĄT! V MIEJSCE ZSP nr 5 w WOJEWÓDZTWIE!

front sport1

Nasza szkoła uplasowała się na V miejscu w Województwie, III w klasyfikacji dziewcząt we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Igrzysk Młodzieży Szkolnej za rok szkolny 2017-2018. Podczas Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego 2018-2019, który odbył się 20 września na Stadionie Miejskim w Białymstoku Pan Dyrektor Dariusz Mierzyński odebrał Puchary i listy gratulacyjne z podziękowaniami nauczycielom którzy przyczynili się do tak wielkiego sukcesu.

Inauguracja zakończyła się defiladą z najlepszymi zawodnikami szkół, w której wystąpiły nasze zawodniczki: Dominika Ostapczuk, Martyna Rakowicz, Julia Skreczko, Anna Zawistowska, Klaudia Stachelek.

Wielkie Podziękowania wszystkim uczniom i nauczycielom za sukcesy na arenach sportowych.

<<fotografie>>

J. Suproń