MISJA ROBOTYKA 2018

front robotDnia 18 września 2018 roku w naszej szkole gościliśmy przedstawicieli firmy organizujący zajęcia z robotyki i programowania na terenie białostockich szkół.

Dzieciom z klas I, II, IV, V pokazane zostały roboty zbudowane z klocków Lego, ich programowanie oraz możliwości.

W przyjaznej atmosferze uczniowie naszej placówki mogli bawić się ciekawymi eksponatami i jednocześnie zapoznać się z budową robotów. Największym zainteresowaniem cieszyły się walki robotów.

Istnieje możliwość zorganizowania tego typu zajęć w naszej szkole. Więcej informacji na stronie: www.misjarobotyka.pl

<foto1>  <foto2>  <foto3>  <foto4>  <foto5>

wyszukiwarka