Adam ROGOWSKI otrzymał stypendium 2018

front adam290 młodych białostoczan otrzymało stypendia za wyniki i osiągnięcia w nauce, w dziedzinie twórczości artystycznej oraz za myśl techniczną. Wśród nich są uczniowie i absolwenci białostockich szkół. To m.in. laureaci olimpiad, artystycznych konkursów i turniejów, autorzy innowacyjnych pomysłów technicznych. Stypendystą z naszej szkoły został Adam ROGOWSKI  <<fot>>. GRATULUJEMY!

W Szkole Podstawowej nr 24 na Wysokim Stoczku prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski uhonorował najzdolniejszą młodzież z białostockich placówek edukacyjnych. W czwartek (6 września) 290 uczniów z rąk prezydenta otrzymało akty stypendialne na rok szkolny 2018/19. Utalentowanych stypendystów doceniono w trzech kategoriach. W sumie do zdolnych uczniów i absolwentów trafi ponad 554 tys. zł.

Gratuluję wszystkim stypendystom dotychczasowych wyników i sukcesów – powiedział prezydent Tadeusz Truskolaski. – Mam nadzieję, że te stypendia pomogą wam w rozwijaniu swoich pasji i doskonaleniu osiągnięć.

<foto1>  <foto2>  <foto3>  <foto4>  <foto5>  <foto6>  <foto7>  <foto8> <foto9> <foto10>

<więcej Tu>

wyszukiwarka