SUKCES DZIEWCZĄT! - Projekt prewencyjny

frontDnia 4 listopada 2010 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego Pan Dyrektor Dariusz Mierzyński odebrał Certyfikat „Wakacyjnego Edukatora Działań Profilaktycznych Województwa Podlaskiego" 2010 roku, wydany przez Wojewodę Podlaskiego, Marszałka Województwa Podlaskiego, Podlaskiego Kuratora Oświaty oraz Komendanta Województwa Policji.

Certyfikat ten wywalczyły uczennice klasy III A: Diana Dubaniewicz, Marta Korpacz, Joanna Kraskiewicz, Paulina Sienkiel (nauczyciel prowadzący: pani Dorota Artysiewicz).

Dziewczęta przygotowały projekt prewencyjny, który przez Komisję I Edycji Wojewódzkiego Konkursu „Wspomnienie z wakacji" został uznany za NAJLEPSZĄ PRACĘ w swojej kategorii.

Pobierz podkład muzyczny do prezentacji (plik mp3)
Oba pliki zapisz w tym samym katalogu.

galeriaczerw

wyszukiwarka