V miejsce dziewcząt i chłopców w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce 2018

front26.05.2018 na stadionie lekkoatletycznym BOSiR odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce indywidualnej. Nasza oszczepniczka zajmując pierwsze miejsce w rzucie oszczepem ponownie poprawiła rekord Województwa Podlaskiego wynikiem 45,39. I miejsce medalowe zdobyła nasza płotkarka 80mppł wynikiem 12,45. III miejsce 110mppł, oraz sztafeta chłopców 4 x 100m. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom zawodów. Komunikat z zawodów strona PWSZS. J.S.

<foto1>  <foto2>  <foto3>  <foto4>  <foto5>  <foto6>