VIII Miejski Konkurs Biblijny 2018

front20180511 16341426 kwietnia w Centrum Kultury Prawosławnej w Białymstoku odbył się VIII Miejski  Konkurs Biblijny- Ewangelia św. Łukasza. Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce 10 maja. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczniowie naszej szkoły zdobyli czołowe miejsca. I miejsce- Weronika Birycka klasa III C III miejsce Damian Smolej klasa II L oraz Wyróżnienie Łukasz Okoński klasa III A. Uczniów przygotował ks. Mariusz Romańczuk.

<<foto1>  <foto2>

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.