ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „PINGWIN”

frontDSC05742 400 Dnia 11 kwietnia 2018 roku, w bibliotece szkolnej rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. „PINGWIN” dla klas I-szych szkoły podstawowej.

Do biblioteki dzieci przyniosły 27 prac: 19 płaskich i 8 przestrzennych, które wykonane zostały przez 34 uczniów. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplom pamiątkowy oraz słodką niespodziankę – Kinder pingui.

Wyróżnionych zostało 8 prac. Dzieci nagrodzone zostały książką i pastelami. <<<powiększ foto>>>

Nagrodzeni uczniowie:

Prace płaskie:

• 1.Wojciech Kozłowski kl. I c
  • 2.Magdalena Niczyporuk kl. I c
  • 3.Paweł Szerszenowicz kl. I c
  • 4.Martyna Pańkowska kl. I b
  • 5.Katarzyna Kowalczuk kl. I b

Prace przestrzenne:

• 1.Michalina Niewińska kl. I a
  • 2.Daria Superson kl. I a
  • 3.Julian Daniłowicz kl. I a