Wiosna, ach to ty! 2018

frontDSC 3864

25 kwietnia 2018 r. w przedszkolu odbył się II Przedszkolny przegląd recytatorski „Wiosna, ach to ty!”. Był to konkurs recytatorski adresowany do dzieci czteroletnich, podczas którego mali artyści prezentowali utwory o tematyce wiosennej. W eliminacjach do konkursu wzięło udział 17 dzieci z naszego przedszkola, spośród których 8 wystąpiło w konkursie głównym 25 kwietnia. Jury w składzie: p. Dyrektor Dariusz Mierzyński, p. Barbara Szymańska, p. Dorota Artysiewicz zdecydowało o przyznaniu dzieciom następujących miejsc:

I miejsce – Izabela Szymańska, gr. V „Jagódki”
II miejsce – Pola Lewko, gr. II „Jeżyki”
III miejsce – Wojciech Noga, gr. III „Pszczółki”
Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom talentu recytatorskiego oraz wielkiej odwagi!
Występom przedszkolaków towarzyszyły radosne, wiosenne nastroje oraz zabawy i tańce do wiosennych przebojów muzycznych.
<<<GALERIA>>>