Targi książki 2018

11ulotka

Dwie uczennice z naszej szkoły pod opieką nauczycieli bibliotekarzy dnia 20 kwietnia 2018 r. wybrały się do Opery i Filharmonii Podlaskiej, gdzie odbywały się VII Białostockie Targi Książki. Wyszukiwały one nowe pozycje, które zasiliłyby zasoby naszej szkolnej biblioteki. Dziewczęta miały również okazję spotkać się ze znakomitą twórczynią książek dla młodzieży - Agnieszką Tyszką. W jednej z wybranych książek jej autorstwa pt.: Siostry Pancerne i pies, znajduje się dedykacja dla czytelników z naszej szkoły. Zakupione na tej imprezie egzemplarze książek można będzie już niedługo wypożyczyć w naszej bibliotece.

front12

<foto1>  <foto2>  <foto3>  <foto4>  <foto5>