Przedszkolacy na wycieczce w Książnicy Podlaskiej 2018

front2 20180413 09413113 kwietnia 2018r. dzieci z grupy IV Sówek były na wycieczce w Książnicy Podlaskiej
im. Łukasza Górnickiego przy ul Zielonogórskiej 2

Na przedszkolaków czekała pani bibliotekarka, która w bardzo przystępny sposób opowiedziała o bibliotece, a także o sposobie korzystania z niej. Dzieci miały okazję wyrobienia swojej własnej Karty Bibliotecznej, były z tego faktu bardzo dumne. Gdy już przypomniały sobie, jak obchodzić się z książkami, nadszedł czas by z nich korzystać. Nasze Sówki bardzo często sięgają po książki z kącika w przedszkolu, ale takiego wyboru nie spodziewały się. Dla każdego było coś, czym się interesuje. Nawet nie zwróciliśmy uwagi jak szybko płynie czas i trzeba wracać do przedszkola.

<foto1>  <foto2>  <foto3> <foto4>