Gabriela Boska laureatką OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU 2018

log wykle„ŻOŁNIERZE WYKLĘCI – BOHATEROWIE NIEZŁOMNI”

W dniu 1.03.2017 r. w Domu Akcji Katolickiej przy Kościele Św. Rodziny w Lublinie odbyło się uroczyste podsumowanie etapu regionalnego VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”. Jury w składzie: Małgorzata Basińska – doradca plastyki Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, dr Michał Duraczewski – pracownik Instytutu Pamięci Narodowej Oddział w Lublinie, Ewa Grodecka – były nauczyciel metodyczny, nauczyciel języka polskiego w Gimnazjum nr 19 w Lublinie, Ewa Kołodziejczyk – nauczyciel plastyk-bibliotekarz w Gimnazjum nr 9 w Lublinie, Karol Wołek – prezes Fundacji im. Kazimierza Wielkiego, prezes Zarządu Głównego Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych, Martyna Burek – historyk, w kategorii prace plastyczne – szkoły podstawowe i klasy gimnazjalne, nagrodziło II miejscem pracę Gabrieli Boskiej z kl. III A zatytułowaną „5 II 2017 r. Tato, awansowałeś…” Gabrysia przedstawiła postać ppłk. Aleksandra Rybnika. Uczennica oprócz nagród rzeczowych otrzymała zaproszenie do Lublina na dwudniowe zgrupowanie laureatów.

| praca plastyczna naszej uczennicy| dyplom | http://konkurswykleci.pl |