KONKURS „KOLOROWA WIELKANOC” 2018

frontDSC05702W związku ze Świętami Wielkanocnymi w przedszkolu i młodszych klasach szkoły podstawowej ogłoszono konkurs na najpiękniejszą dekorację świąteczną wykonaną przez dzieci i rodziców. Konkurs przebiegał pod hasłem „Kolorowa Wielkanoc”. Na konkurs wpłynęło osiemnaście prac.

Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce 06.04.2018r. Jury składające się z uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły oceniło stroiki i wyłoniło te najpiękniejsze, a okazały się nimi następujące prace, których autorami są:

Mateusz Kowalko z klasy I b (1. miejsce), Victoria Pytlos z klasy 1 c (2. miejsce), Adrianna Mancewicz z klasy 1 b (3. miejsce), Gabriela Bożyk z klasy 1 c (3. miejsce), Natalia Danilczuk z klasy 1 b (wyróżnienie), Miłosz Zajkowski z klasy 1 b (wyróżnienie)

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodki upominek Kinder-niespodziankę. Gratulujemy. Zapraszamy do udziału w następnych konkursach. <<<galeria>>>

Nauczyciele bibliotekarze