Pierwszy dzień wiosny 2018

W piątek nasze przedszkolaki zgodnie z tradycją pożegnały zimę i powitały upragnioną wiosnę.

front wiosna

Dzieci tego dnia prezentowały na wiosennym pokazie mody piękne kolorowe stroje, a nową porę roku powitały spacerem wokół przedszkola .Zabrały ze sobą kukłę Marzanny ,która została przepędzona wiadrem zimnej wody. Dzieci krzyczały hasła ,,Uciekaj Marzanno zimowa panno…’’, śpiewały piosenki, a przede wszystkim zapewniały, że bardzo tęsknią za długo oczekiwaną wiosną.

< G A L E R I A >