Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka 2018

prawa dz malyMiło nam jest poinformować, że otrzymaliśmy podziękowanie za udział w obchodach Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w debacie na temat prawa dziecka, dyskutowali na ten temat w czasie godzin wychowawczych, a uczniowie klasy IV wykonali rysunki na temat praw przysługujących dzieciom, które umieściliśmy na planszach w holu szkoły. Najmłodsi uczniowie uczestniczyli w zabawach sportowych na sali gimnastycznej.

<<powiększ dyplom>>

Samorząd Uczniowski, Joanna Rećko, Lucyna Dobrzyńska