Dnia 18.01.2018r. w naszym przedszkolu odbyły się ,,Jasełka przedszkolne’’ połączone z uroczystością z okazji Dnia Babci i Dziadka.

frontDSC 2395

W organizację spotkania zaangażowały się wszystkie grupy wraz ze swoimi paniami. Na scenie pojawili się: Maryja z Józefem, aniołki, pasterze, gwiazdki, kolędnicy, a do żłóbka Pana Jezusa przybyli Trzej Królowie. Małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy, wczucie się w role, a przede wszystkim za umiejętność działania w zespole, dzięki czemu wspólnie stworzyły bardzo efektowne widowisko. W drugiej części spotkania przedszkolaki przedstawiły montaż słowno-muzyczny przygotowany specjalnie dla ukochanych babć i dziadków. Tego wyjątkowego dnia na twarzach rodziców i dziadków widoczne było wzruszenie oraz duma ze swoich dzieci i wnuków.

Z okazji zbliżającego się święta Dnia Babci i Dnia Dziadka jeszcze raz składamy
wszystkim babciom oraz dziadkom najserdeczniejsze życzenia:
dużo zdrowia, pomyślności oraz zadowolenia z wnucząt.