Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci .... Grudzień 2017

frontDSC 1864,,Jadą, jadą sanie, księżyc złoty świeci.
Hej, jedzie w nich Mikołaj do wszyściutkich dzieci’’

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również  do naszego przedszkola. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, kiedy znalazły się blisko niego. Św. Mikołaj rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców oraz pań w przedszkolu. Na zakończenie wizyty wszystkim przedszkolakom osobiście wręczył paczki, a w nich – dla każdego coś dobrego! Za prezenty dzieciaki odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami i własnoręcznie przygotowanymi pracami przedstawiającymi Mikołaja. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków. Serdecznie dziękujemy bibliotece szkolnej i samorządowi uczniowskiemu w przygotowaniu naszej uroczystości.

<<< GALERIA >>>