PRZEDSZKOLE >>> Dziś jest Dzień Nauczyciela.... 2017

Dziś jest Dzień Nauczyciela.... 2017

„Dziś jest Dzień Nauczyciela, czas radości i wesela,
dziś składamy życzeń moc! Niech pedagogiczne ciało, ku sukcesom kroczy śmiało.”

front dz eduk przed

Z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej w naszym przedszkolu zostało zorganizowane uroczyste spotkanie, na którym, przedszkolaki mogły wyrazić w formie wierszy i piosenek swoją wdzięczność za codzienną pracę wszystkim pracownikom przedszkola oraz wręczyć laurki z życzeniami. Przy tej okazji Pan Dyrektor przybliżył swoim wychowankom postać naszego patrona króla Stefana Batorego. Wszystkie dzieci otrzymały kolorowankę z wizerunkiem króla oraz pary królewskiej.

| G A L E R I A |