BIBLIOTEKA >>> Aktualności >>> Wyniki konkursu na Najlepszych Rzetelnych Czytelników w roku szkolnym 2016/2017

Wyniki konkursu na Najlepszych Rzetelnych Czytelników w roku szkolnym 2016/2017

mmDSC 8618mmDSC 9165

Corocznie wręczamy nagrody w konkursie na Najlepszego Czytelnika w PG nr 18, W tym roku nagrodziliśmy 3 osoby z każdego poziomu klas. Oto wyniki:

Klasy I – Kamila Kubasińska kl. 1s

Klasy II – Weronika Busłowska kl. 2b

Klasy III – Wiktoria Jastrzębska kl. 3b

Rozstrzygnięcie nastąpiło na zakończenie roku szkolnego i zwieńczyło całoroczne zaangażowanie w czytanie książek. Serdecznie gratulujemy.:) <foto1> <foto2>

Nauczyciele bibliotekarze