Dziewczęta i chłopcy ze złotymi medalami 2017

front zawody26 września 2017 na stadionie lekkoatletycznym w zwierzyńcu odbyły się Idrzyska Młodzieży Szkolnej w Lidze lekkoatletycznej. ZSP nr 5 w Białymstoku „18 Gimnazjum” dziewczęta i chłopcy zdobyli 1 miejsce w składzie: Dziewczęta Skreczko Julia,Ostapczuk Dominika, Rakowicz Martyna, Szawluk Wiktoria, Wijas Klaudia ,Zawistowska Anna uczennice kl. II L, Andrukonis Gabriela kl. III B, Brukarz Paulina, Łuczko Aleksandra, Sienkiewicz Weronika,Soszyńska Julia uczennice kl. III D, Trybułowska Amelia, Łukawska Ameliauczennice kl. II K, Jasiuk Marta kl.III C.

Chłopcy: Kaszewski Patryk, Łozowski Marcin, Mazuruk Mateusz, Mikulski Dawid, Misiewicz Kacper, Stachuurski Artur, Starak Radosław, Wasilewski Damian, Wawrzeniuk Grzegorz uczniowie klasuy III D, Król Szymon, Wojtulewicz Michał kl.III K, Komoń Kornel, Dąbroeski Przemysław, Milkamanoeicz Tomasz, Murzyn Marcel uczniowie klasy III P.

Trener Jarosław Suproń i nauczyciele gratulują wszystkim uczestnikom zwycięstwa oraz awansu do finału wojewódzkiego.

<<<GALERIA>>>