VII MIEJSCE WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ 2017

22 września 2017 roku na stadionie lekkoatletycznym w Białymstoku odbyła się uroczystość podsumowania Wojewódzkiego Współzawodnictwa Sportowego Szkół za rok szkolny 2016/2017. W generalnej klasyfikacji zostały sklasyfikowane 164 szkoły.

Nasze gimnazjum uplasowało się na VII miejscu.

Pan Dyrektor Dariusz Mierzyński odebrał puchary i gratulacje od Pani Kurator Jadwigi Marioli Szczypiń oraz Prezesa Podlaskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego Pana Kazimierza Gwiazdowskiego. W szczególności na ten sukces zasłużyły dziewczęta naszej szkoły zajmującIII miejsce oraz nauczyciele wychowania fizycznego: Pan Jarosław Suproń, Pani Lucyna Dobrzyńska, Pan Jacek Klimaszewski, Pan Zbigniew Zajko, Pan Andrzej Marczuk.. <<<galeria>>>