ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
VII MIEJSCE WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ 2017

VII MIEJSCE WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ 2017

Drukuj

22 września 2017 roku na stadionie lekkoatletycznym w Białymstoku odbyła się uroczystość podsumowania Wojewódzkiego Współzawodnictwa Sportowego Szkół za rok szkolny 2016/2017. W generalnej klasyfikacji zostały sklasyfikowane 164 szkoły.

Nasze gimnazjum uplasowało się na VII miejscu.

Pan Dyrektor Dariusz Mierzyński odebrał puchary i gratulacje od Pani Kurator Jadwigi Marioli Szczypiń oraz Prezesa Podlaskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego Pana Kazimierza Gwiazdowskiego. W szczególności na ten sukces zasłużyły dziewczęta naszej szkoły zajmującIII miejsce oraz nauczyciele wychowania fizycznego: Pan Jarosław Suproń, Pani Lucyna Dobrzyńska, Pan Jacek Klimaszewski, Pan Zbigniew Zajko, Pan Andrzej Marczuk.. <<<galeria>>>

 

Krótko

Nasz patron
Stefan Batory (węg. Báthory István, ur. 27 września 1533 w Szilágysomlyó, zm. 12 grudnia 1586 w Grodnie) – książę siedmiogrodzki od 1571, król Polski i wielki książę litewski od 1576, po ślubie (w tym samym roku) z Anną Jagiellonką, córką Zygmunta I Starego. Przez wielu historyków uważany jest za jednego z najwybitniejszych polskich królów elekcyjnych.