ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PRZEDSZKOLE >>> Co, gdzie, kiedy? >>> HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI 2017_2018

HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI 2017_2018

Drukuj

m przedszkole podm rytmika podHARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO NR 87 W BIAŁYMSTOKU

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

L.P Rodzaj uroczystości Termin Osoby odpowiedzialne
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka wrzesień Wszystkie grupy
Sprzątanie świata - ekoprzedszkolak wrzesień Grupa I, II, IV,VI
Festiwal piosenek dla Pani Jesieni październik Grupa I, VI
Dzień Edukacji Narodowej – integracja ze środowiskiem szkolnym październik Grupa I, V, VI

Bal witaminki   

październik Grupa II, III, VI
Pasowanie na przedszkolaka październik/listopad Grupa IV i VI
Święto Niepodległości - – integracja ze środowiskiem szkolnym Listopad Grupa I, VI
Dzień kredki 22 listopad Grupa I, IV, VI

Dzień Pluszowego Misia (misiowe kino, misiowy bal)

27,28 listopad Grupy I, III, IV, VI
Mikołajki grudzień

Grupa I, IV, VI

Spotkanie świąteczne “Hej kolęda” – integracja ze środowiskiem szkolnym grudzień Grupa I, V, VI
Jasełka grudzień Grupa I, IV,VI
Bal karnawałowy styczeń Wszystkie grupy
Dzień Babci i Dziadka styczeń Wszystkie grupy
Bal Śnieżynek i Bałwanków styczeń/luty Grupa II i III
Walentynki luty Grupa I i VI
Dzień Wiosny marzec

Grupa III i IV

Dzień Ziemi 20 kwiecień Grupa I, IV, VI
Dzień książki 23 kwiecień Grupa V
Święto Konstytucji 3 maja – integracja ze środowiskiem szkolnym maj Grupa I. VI
Dzień Rodziny          maj Wszystkie grupy
Dzień Sportu maj/ czerwiec Grupy II i III
Dzień dziecka czerwiec Grupa I, II, III, IV
Żegnamy przedszkole – “Oni mają talent” – przegląd talentów czerwiec Grupa I i VI
Aktywizacja teatralno-muzyczna przedszkolaków Cały rok Wszystkie grupy

 

KONKURSY:

Nazwa Termin Osoby odpowiedzialne
Festiwal piosenek dla Pani Jesieni październik Grupa I, VI
Mój ukochany miś- konkurs plastyczny listopad Grupy I, IV, VI
“Aniołki, aniołki“– konkurs plastyczny grudzień Grupa I
Konkurs plastyczno-poetycki “Walentynkowe wyznania” luty Grupa VI
Wiosenny przegląd recytatorski – II edycja marzec/kwiecień Grupa V
Kolorowa Wielkanoc-konkurs plastyczny- II edycja kwiecień Grupa V
Sport to zdrowie- konkurs plastyczny maj/czerwiec Grupa II, III
„Rodzice i ja – aktorzy na 102!!!” – konkurs teatralno-muzyczny dla społeczności przedszkolnej maj Grupa I, II, V,VI
Konkurs matematyczny „Matematyka dla smyka” kwiecień/maj Grupa I, Agata Gierasimiuk, Agnieszka Orłowska, Grupa VI
Konkurs recytatorsko-logopedyczny „Łamańce językowe, czyli wierszyki łamią języki” maj/czerwiec Beata Bernacka, Agata Gierasimiuk, Agnieszka Orłowska, Jadwiga Urban