NASI UCZNIOWIE ODBIERAJĄ PREZYDENCKIE STYPENDIA

stypendia

2 września 2010 r. w auli Magna Pałacu Branickich wręczono uczniom białostockich szkół stypendia za wyniki i osiągnięcia w nauce, za innowacyjną myśl techniczną oraz stypendia artystyczne (w sumie 140 stypendystów).
Wśród nagrodzonych, jak co roku, nie zabrakło uczniów PG nr 18. Stypendia Prezydenta Miasta Białegostoku za wyniki i osiągnięcia w nauce otrzymali: Mariusz Białasz, Agata Łochnicka, Zuzanna Gorbacz, Arkadiusz Kalinowski oraz Kamila Wołejko za osiągnięcia artystyczne.
W imieniu wszystkich białostockich stypendystów oraz nauczycieli podziękowania władzom miasta złożyła  Pani Ewa Janczarska oraz Zuzia Gorbacz.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości

wyszukiwarka

logo akademia rodziny