Konkurs dla klas VI - Szkoła Podstawowa nr 50 w Białymstoku najlepsza!

frontDSC0784317.03.2016r w Dniu Otwartym naszego gimnazjum po raz siódmy odbył się Interdyscyplinarny Konkurs dla uczniów klas VI ze szkół podstawowych z Białegostoku i terenu Powiatu Białostockiego.

Dzieci w trzyosobowych zespołach miały za zadanie odpowiedzieć na pytania z zakresu języka polskiego, historii, przyrody, a także wykonać jedno ćwiczenie sprawnościowe.

W tym roku konkurencje wygrała drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 50, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 21, trzecie Szkoła Podstawowa nr 44. Wyróżnienia trafiły do Szkół Podstawowych nr 49 i nr 7. Gratulujemy. Fundatorem nagród była Spółdzielnia Mieszkaniowa „Słoneczny Stok” w Białymstoku, UM w Białymstoku oraz Rada Rodziców przy Publicznym Gimnazjum nr 18 w Białymstoku.

napisgoogle2

wyszukiwarka