Nabór do klasy z rozszerzonym angielskim 2016

LISTA osób przyjętych do klasy zostanie zamieszczona na stronie po godzinie 15.00 (15 kwietnia 2016).

pg to anglik1

Klasa z rozszerzonym językiem angielskim dla Ciebie jest TUTAJ!

Zapraszamy do klasy z rozszerzonym programem nauczania języka angielskiego- 5 godzin tygodniowo z podziałem na dwie grupy językowe. Drugi język do wyboru to język niemiecki lub rosyjski.

O przyjęciu do tej klasy będzie decydował wynik testu predyspozycji językowych.

Test odbędzie się 12 kwietnia 2016, wtorek, o godz. 17.00 w siedzibie naszej szkoły - Publiczne Gimnazjum nr 18 im. króla Stefana Batorego w Białymstoku, ul. Magnoliowa 13.

W dniu testu należy posiadać ważną legitymację.

Warunkiem przystąpienia do testu jest zgłoszenie się osobiście w sekretariacie lub telefonicznie pod numerem 85 661 51 34. Jednocześnie informujemy, że kandydaci do klasy z rozszerzonym angielskim powinni złożyć wniosek o przyjęcie do naszego gimnazjum w dniach 24 marca - 8 kwietnia 2016. Ostateczny termin składania wniosków do gimnazjum upływa 20 kwietnia 2016 o godz. 15.00

Lista kandydatów, którzy uzyskali pozytywny wynik testu zostanie ogłoszona w piątek, 15 kwietnia 2016.

W ramach Dnia Otwartego 17 marca 2016, czwartek, godz.11-15 z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji oraz będzie możliwość napisania próbnego testu i sprawdzenia się w języku angielskim.

Zakres materiału do testu jest dostępny do pobrania w sekretariacie szkoły.

Wszelkie wątpliwości rozwiewają: Elżbieta Bołbot i Regina Siemiończyk – kontakt z nimi poprzez sekretariat szkoły, tel.          85 661 51 34

Dla Twojego sukcesu i naszej wspólnej przyszłości!