SPORT w SZKOLE >>> LEKKATLETYKA >>> „Lekkoatletyka dla każdego” 2014

„Lekkoatletyka dla każdego” 2014

frontW dniu 25 listopada 2014 roku po raz kolejny odwiedziła naszą szkołę Pani Krystyna Danilczyk – Zabawska. 4 krotna Olimpijka – Barcelona 1992, Sydney 2000, Ateny 2004, Pekin 2008, 32 – krotna Mistrzyni Polski w pchnięciu kulą, Halowa Rekordzistka Polski 19,26. Pani Krystyna wzięła udział w spotkaniu z młodzieżą zainteresowaną uprawianiem lekkoatletyki. Mistrzyni przeprowadziła zajęcia, podczas których zapoznała uczestników z techniką pchnięcia kulą. Chętni mogli sprawdzić swoje predyspozycje do uprawiania konkurencji pchnięcia kulą.

Okazało się, że niedługo doczekamy się kolejnego talentu lekkoatletycznego, następcy naszej absolwentki Klaudi Kardasz.

<<galeria>>

Jarosław Suproń