SIATKÓWKA S.O.S. >>> Nasze siatkarki wygrywają!

Nasze siatkarki wygrywają!

front sosW dniach 26-28.09.2014 r. nasze siatkarki wzięły udział w XVI Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Młodziczek o Puchar Burmistrza Miastka. Uczennice klasy I S i II S utworzyły dwa zespoły reprezentujące PG 18.
W trakcie turnieju każda drużyna rozegrała 8 spotkań, m.in. z zawodniczkami ze Słupska, Świnoujścia, Szczecina, Gdańska, Świecia i Miastka. Nasz zespół pod opieką trenera Brunona Borka bezapelacyjnie był najlepszy i zajął I miejsce w turnieju! Młodsza drużyna trenerki Lucyny Dobrzyńskiej uplasowała się na V pozycji. Naszym siatkarkom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych turniejach.

napisgoogle2