SIATKÓWKA S.O.S. >>> Dziewczęta na obozie siatkarskim w Rucianem - Nidzie! 2014

Dziewczęta na obozie siatkarskim w Rucianem - Nidzie! 2014

sosSAM 0048

Uczennice Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego z Publicznego Gimnazjum nr 18 w Białymstoku drugą połowę sierpnia spędziły na obozie sportowym w Rucianem - Nidzie (woj. warmińsko – mazurskie). Przez 10 dni dziewczęta ciężko pracowały, przygotowując się do nowego sezonu siatkarskiego. Pod okiem trenerów: Lucyny Dobrzyńskiej, Brunona Borka, Wojciecha Rodziewicza, Sebastiana Grzegorka nabywały, rozwijały i doskonaliły umiejętności techniczno-taktyczne, aby osiągać nowe sukcesy w roku szkolnym 2014/2015.
Pobyt w Rucianem - Nidzie przebiegał w bardzo pracowitej atmosferze, ale nie brakowało czasu na dobrą zabawę i aktywny wypoczynek, które dziewczętom zapewniały: Jezioro Nidzkie i lasy Puszczy Piskiej.
Obóz współfinansowali: Publiczne Gimnazjum nr 18 w Białymstoku, Kub Sportowy BAS oraz Rodzice uczestniczek wypoczynku.

Lucyna Dobrzyńska

sosSAM 0049