Aktualności_przedszkolne

prze87 logo 300 male

witamy

UWAGA PRACA PRZEDSZKOLA W REŻIMIE SANITARNYM-2019/20

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z INFORMACJAMI DOTYCZĄCYMI PRACY PRZEDSZKOLA W REŻIMIE SANITARNYM:

PRACA PRZEDSZKOLA W REŻIMIE SANITARNYM.PDF

Galeria serduszek przedszkolaków dla Św, Jana Pawła II- 2019/20

nina gr vi Copy dawid z gr 3 Copy lena sz gr 2 okCopy20200518 193207 Copy

NINA GR VI                                  DAWID Z. GR III                                 LENA SZ. GR.II                                           DANUSIA GR.VI

inicjatywa serduszko dla Jana Pawła II- 2019/20

Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w inicjatywie, szczegóły w pliku poniżej:

SERDUSZKO DLA JANA PAWŁA II.PDF

Przedszkola – kryteria przyjęć dzieci - Dotyczy PS 87

Miasto Białystok opracowało procedurę bezpieczeństwa obowiązującą w okresie pandemii koronawirusa na terenie samorządowych przedszkoli. Określone zostały kryteria kwalifikacji dzieci do miejskich placówek. Do 20 maja do godz. 15.00 należy złożyć deklarację uczęszczania dziecka do przedszkola.

<<< Więcej na stronie UM kliknij i przeczytaj >>>

Dotyczy PS 87 - przyjęcia dziecka

Komplet dokumentów należy dostarczyć do przedszkola w wersji papierowej lub wysłać ich skany meilem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W przypadku zakwalifikowania się dziecka do placówki prosimy dostarczyć oryginały dokumentów w dniu przyprowadzenia dziecka.

Lista dzieci zakwalifikowanych zamieszczona zostanie na stronie internetowej przedszkola w piątek 22.05.2020 r. do godz. 14.00

Na stronie internetowej będą dostępne u nas również klauzule RODO, które również należy dostarczyć lub przesłać do przedszkola.

<< pobierz klauzule RODO>>